menu MENU
Nie czekaj z zakupem nieruchomości. Kup nieruchomość i czekaj.
- T.Harv Eker
Podstawową działalnością naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie obsługi nieruchomości. Nasze biuro oferuje Państwu pełną opiekę nad posiadanymi nieruchomościami jak również pomoc z w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie wszelkiego rodzaju budynków – zarówno mieszkań i domów, jak i nieruchomości komercyjnych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam również doradzać w zakresie inwestowana we wszelkiego rodzaju nieruchomości.

  1. Pomoc w sprzedaży nieruchomości – do każdej transakcji podchodzimy bardzo indywidualnie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, właściwy marketing oferty – to tylko początek.
    Jesteśmy z naszym klientem nieustannie – od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez Home Staging, profesjonalną sesję zdjęciową, obsługę formalno-prawną, współpracę z notariuszem aż do momentu przekazania kluczy do nieruchomości.

  2. Pomoc przy zakupie - mieszkań, domów, nieruchomości gruntowych oraz lokali użytkowych i obiektów komercyjnych. Przeszukujemy dostępne oferty zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, docierając także do tych nie publikowanych. Weryfikujemy stan prawny i techniczny, dzięki czemu bezpiecznie przeprowadzamy Klienta przez proces zakupu.

  3. Wynajem - mieszkań, domów, lokali czy obiektów użytkowych to usługi na pozór bardzo szybkie w realizacji, jednak wymagającej dużej wiedzy prawnej oraz znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku. W maksymalnym sposób staramy się zabezpieczyć interesy strony, którą reprezentujemy. Naszym celem jest szybki, ale i przy tym bezpieczny najem. Źle skonstruowana umowa najmu oraz niewłaściwie przeprowadzony proces rekrutacji najemców, może nieść za sobą przykre konsekwencje i doprowadzić do ujemnej rentowności nieruchomości.

  4. Zarządzanie nieruchomościami - posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług. Nasza oferta obejmuje między innymi archiwizację dokumentów, zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, dostawcami usług i relacjami z najemcami, a także rozwiązywanie kwestii technicznych. Oferujemy profesjonalne administrowanie budynkiem, którym zajmuje się profesjonalny i doświadczony zarządca nieruchomości. Klienci korzystający z naszych usług mają gwarancję, że proces zarządzania przebiega zgodnie z wymogami prawa i jednocześnie wpływa na lepsze funkcjonowanie nieruchomości.
    Pomagamy klientom w optymalizacji kosztów związanych z eksploatacją obiektu. Dla każdego klienta przygotowujemy strategię dostosowaną do jego oczekiwań, przedstawiamy proces zarządzania nieruchomościami, program działania i optymalne propozycje.

  5. Doradztwo - wspomagamy swoim doświadczeniem i wiedzą przy podejmowaniu decyzji prywatnych oraz biznesowych. Na życzenie Klienta dokonamy wielopoziomowej analizy przedsięwzięcia, sprawdzimy możliwości rynkowe, oszacujemy ryzyko i potencjalne koszty, dokonamy wstępnej wyceny.

Wykonamy pracę za Ciebie.
Nieruchomości to mądra inwestycja. A jeśli jesteś właścicielem nieruchomości do wynajęcia, może to być świetne źródło miesięcznych dochodów. Wadą może być poziom czasu i uwagi, których wymaga zarządzanie nieruchomością. Niech więc NBIF zrobi to za ciebie. Oferujemy całą gamę usług, od przeprowadzania dokładnych kontroli potencjalnych najemców po koordynację konserwacji i utrzymania. Możemy pobierać w Twoim imieniu czynsz, więc wszystko, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie i sprawdzać stan konta. Jeśli szukasz pomocy, fachowej porady – skontaktuj się!
Zyskaj więcej za swoją nieruchomość.
Ponieważ rynek nieruchomości jest dynamiczny, trudno jest wiedzieć, jak i kiedy można uzyskać najlepszą wartość swojej nieruchomości. NBIF zgłębia wiedzę na temat wybranego rynku i przyjmuje różne metody optymalizacji wartości nieruchomości, dzięki czemu zyskujesz więcej. Wierzymy, że w każdej transakcji na rynku nieruchomości możemy osiągnąć szczyt. Jesteśmy z naszym klientem nieustannie – od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez Home Staging, profesjonalną sesję zdjęciową, obsługę formalno-prawną, współpracę z notariuszem aż do momentu przekazania kluczy do nieruchomości.
Pomoc przy zakupie - Określ swój wymarzony dom:
Wyszukanie wymarzonego domu nie jest najprostszym zadaniem. Jeśli twoje oczekiwania wymagają indywidualnych rozwiązań, zespół NBIF zajmie się wyszukaniem odpowiedniej działki, przygotuje projekt spełniający wszystkie Twoje kryteria oraz zajmie się procesem budowy. A Ty w uzgodnionym terminie będziesz gotowy na przeprowadzkę i uaktualnienie swojego adresu.

Chcesz poznać nasze oferty napisz do nas na adres: biuro@nbif.pl.

Nieruchomości