menu MENU
Wiedz co posiadasz i wiedz dlaczego to posiadasz.
- Peter Lynch
Projekty
mieszkaniowe
Nieruchomości mieszkaniowe to inwestycja o niższym ryzyku i mniejszej zmienności, ale nadal wykazuje najwyższą nagrodę z głównych klas aktywów. Nieruchomości mieszkaniowe nie wykazały pięcioletniego okresu z ujemnymi całkowitymi zwrotami od momentu zmiany ustroju w 1989 roku.
Obiekty
komercyjne
Nieruchomości komercyjne zapewniają stabilny, niezawodny dochód w długim okresie.
Multifunkcyjne obiekty usługowe
W ostatnim czasie najsilniej rozwijającym się sektorem nieruchomości w Polsce jest zakwaterowanie studenckie oraz obiekty opiekuńczo - pielęgnacyjne . Oferując wysokie zyski w środowisku o niskim oprocentowaniu, sektor ten może być idealnym dodatkiem do portfela nieruchomości.


Proponowane przez NBIF formy Inwestowania:

 1. Przedsprzedaż lokali mieszkalnych i domów bezpośrednio od NBIF jako dewelopera. Transakcje zawierane są w formie aktu notarialnego i polegają na objęciu przez Inwestora pakietu mieszkań/domów w atrakcyjnej cenie, z gwarancją odkupu przez NBIF po zrealizowaniu całego przedsięwzięcia. Zysk z inwestycji wynika z różnicy pomiędzy ceną objęcia mieszkania/domu a ceną odkupu przez NBIF lub ceną sprzedaży na wolnym rynku po umówionym czasie.
 2. Pożyczka zabezpieczona hipoteką w przypadku realizacji różnego rodzaju obiektów przeznaczonych na sprzedaż. Zwrot kapitału następuje po zrealizowaniu inwestycji, a odsetki mogą być wypłacane w trakcie realizacji, w terminach uzgodnionych z Inwestorem.
 3. Posiadasz nieruchomość i chciałbyś zmaksymalizować zyski. Właścicielom gruntów i istniejących obiektów proponujemy wspólne przedsięwzięcie inwestycyjne.


PLANY PREMIUM

Szukasz czegoś bardziej na zamówienie? Porozmawiaj z naszym zespołem inwestycyjnym, a my stworzymy portfel nieruchomości dostosowany do konkretnych celów inwestycyjnych.

USŁUGI PREMIUM


 1. Wczesny dostęp do nowych nieruchomości
 2. Menedżer konta osobistego i zaproszenia na seminaria i wydarzenia
 3. Nasz zespół inwestycyjny pomoże Ci zbudować portfolio spełniające Twoje kryteria
 4. Możliwość inwestowania w Twoim imieniu
ZABEZPIECZENIA INWESTYCYJNE

Poważnie traktujemy nasze obowiązki, aby dać Ci największe zaufanie do naszego modelu biznesowego i naszej działalności.

 1. Indywidualnie zabezpieczone inwestycje  Inwestycje są oddzielone od zobowiązań NBIF.

 2. Ubezpieczenie  Chroni środki na koncie partnera nieruchomości.

 3. Rzetelna wycena  Rzeczoznawca majątkowy, który określa wartość oraz autoryzuje każdą nieruchomość.

Inwestowanie